Tajemnice Przeszłości!

Tutaj odkryjecie sekrety z naszej przeszłości, które dosłownie przyprawiają o zawrót głowy. Pozwoli to wam, ujrzeć świat w takim świetle, w jakim go jeszcze nigdy nie widzieliście! I wiele zagadek przeszłości, dopiero zacznie nabierać dla was sensu.


Ciekawostki, Dawne cywilizacje, Książki, Nauka i technika, Sekrety, Tajemnicze budowle

Sekrety umarlaków

Artykuł zainspirowany książką Jonathana Graya - "Sekrety umarlaków"

Za chwilę odkryjecie sekrety naszej przeszłości, od których dosłownie eksplodują wam umysły! Każda strona tej książki jest jak magnes. To istna uczta dla zmysłów.

Autor książki „Sekrety umarlaków” (oryginał „”Dead Men’s Secrets””) Jonathan Gray ujawnia szereg różnorodnych informacji w swojej książce. Poza badaniem rozmaitych tajemniczych przedmiotów, zajmuje się także legendami związanymi z ich pochodzeniem. Wysunął on interesującą teorię, że każda cywilizacja osiąga swój szczyt rozwoju a następnie chyli się ku schyłkowi przez coraz bardziej prymitywne społeczności, które zapominają o swojej dawnej chwale. Autor postrzega to zjawisko jako fatalny przejaw ludzkiej natury. Najbardziej ekscytująca część książki poświęcona jest nadal istniejącym podziemnym miastom, niektóre z nich są zaludnione, inne nie. Gray opowiada o tunelach prowadzących od kontynentu do kontynentu oraz o tych transkontynentalnych i podaje przykłady wydarzeń, które dowodzą, że tunele te są nadal w użyciu.

Jonathan Gray, odkrywca, archeolog i autor jednych z najbardziej poczytnych książek na świecie przemierzył świat, zbierając dane o starożytnych misteriach! Spenetrował wiele niezbadanych zakątków na kilku kontynentach, włącznie z niedostępnymi zakamarkami dżungli Amazońskiej. Prowadził ekspedycje w najbardziej niegościnne zakątki ziemi, prowadząc też badania dna mórz i oceanów.

Poznaj te inne tajemnice w książkach – http://www.ebooki123.pl/wyszukaj?q=Jonathan+Gray

2 Comments

  1. Gradir

    Poprawka. Nie ma błędu, ale to dalej farsa 😛

  2. Gradir

    Co to do diaska jest? Jakaś farsa. Jeszcze angielski tytuł z błędem ortograficznym

Leave a Reply

Theme by Anders Norén