Czy byliście kiedykolwiek tak podekscytowani, że nie mogliście spać? Czy istnieją jakieś polityczne naciski, aby zachowywać ważne odkrycia archeologiczne w tajemnicy?

——————-
NAJWIĘKSZE CYWILIZACJE PO UPADKU BABEL

Po upadku Babel ludzie zaczęli migrować we wszystkich możliwych kierunkach świata. Wszystkie odkrycia dokonane w ostatnim stuleciu z ostatniego stulecia potwierdzają, że najpotężniejsze wczesne cywilizacje rozwijały się wzdłuż rzek regionu Bliskiego Wschodu. Te żyzne tereny w tamtych czasach pokrywała bogata roślinność. Obecnie obszar ten zajmują pustynie i nieużytki!
———————-

Autor Jonathan Gray wraz ze swoimi współtowarzyszami przemierzył Bliski Wschód w poszukiwaniu najbardziej niesławnej budowli starożytności – wieży Babel. Jeśli jego podejrzenia potwierdzą się, to wkrótce zostaną ogłoszone przełomowe informacje na temat tej budowli. Opis intrygującej historii ich poszukiwań !

Odkrywca, archeolog i autor jednych z najbardziej poczytnych książek na świecie, Jonathan Gray, przemierzył świat zbierając dla was dane o starożytnych misteriach!

Poznaj te inne tajemnice w książkach – http://www.ebooki123.pl/wyszukaj?q=Jonathan+Gray