Erich von Dänicken wywołał sensację w latach 70-tych twierdząc, że zaawansowane relikwie przeszłości były wynikiem odwiedzin, jakie złożyli nam kosmici. Nadszedł teraz czas na chwilę prawdy Von Dänicken – podobnie jak inni – zakładał, że wczesny człowiek walczył o przetrwanie przez miliony lat i niczego w tym czasie nie osiągnął Był kompletnie zakorkowanym stworzeniem, które nie było w stanie niczego stworzyć.

Raptownie natrafiamy jednak na ludzi z ostatnich kilku tysięcy lat, którzy posiadali tak intrygującą i zaawansowaną technologię potwierdzającą ich dojrzałość intelektualną od samego początku! Naprawdę nie trzeba tutaj być filozofem, aby zrozumieć, że coś tam nie pasowało. Postawiony przed faktem wysoko rozwiniętej technologii w starożytności, zrozumiał, żeczłowiek nie byłby w stanie sam, ot tak znikąd osiągnąć tak wysoki poziom możliwości intelektualnych, aby raptownie zacząć tworzyć zaawansowaną technologię. Konkluzja była, więc jak na tamte czasy dość logiczna: ziemian odwiedzili giganci z kosmosu, którzy przez genetyczne krzyżówki z prymatami stworzyli rasę homo sapiens! Pozostawili po sobie wiele śladów osiągnięć technologicznych. Czy tak było na prawdę? Musicie przyznać, że to interesująca teza.

TO MOŻE BYĆ NAJWAŻNIEJSZA KSIĄŻKA, JAKĄ KIEDYKOLWIEK PRZECZYTASZ!

Fragment z książki ZABRONIONY SEKRET
CZĘŚĆ PIERWSZA (Tytuł oryginalny: Forbidden Secret)- http://www.ebooki123.pl/zabroniony-sekret-czesc-1-twoja-skradziona-przyszlosc_p255