Praktycznie, od zawsze ludzie zastanawiali się, czy istnieją sami we Wszechświecie. Czy może jednak gdzieś w Kosmosie istnieje inne, inteligentne życie? Biorąc pod uwagę jego ogrom, niezmierzone przestrzenie i niezbadane ciała niebieskie, wielu mieszkańców Ziemi przyznaje, że byłoby wielką ignorancją twierdzić, iż tylko nasza planeta jest zamieszkała.

Czy jesteś gotowy, aby poczuć energię z innych wymiarów?
Jak odczuć energie, które przychodzą do nas ze Wszechświata?
Co mówi do nas Wszechświat?

Otwierając nasz umysł i serce, jesteśmy w stanie zaakceptować istnienie innych cywilizacji. Więc jeśli już akceptujemy inne byty, mniej lub bardziej materialne, czy też niematerialne, istniejące w jakiejkolwiek formie, możemy zadać sobie następne pytanie. Czy istnieje możliwość, że Istoty z odległych przestrzeni Wszechświata kontaktują się z nami, wysyłają do nas wiadomości, czy nawet nas odwiedzają? Wielu ludzi, zapewne oczekuje, że Istoty, które odwiedzają Ziemię, staną pewnego razu przed nami, pomachają nam i rozpoczną jakąś konwersację. Oczywiście mamy różne wiadomości, świadków zdarzeń, osoby, które przeżyły bliskie kontakty trzeciego, czwartego czy nawet piątego stopnia.

Przekazy Wszechświata – http://www.psychoskok.pl/produkt/przekazy-wszechswiata/

Jeśli jednak, z nieznanych nam powodów, obce Istoty wybrały inną formę kontaktu? Jeżeli tą formą kontaktu jest przesyłanie energii, która może być odbierana, przetwarzana i zapisywana jako ważne informacje, przekazy?  Czy bylibyście gotowi na taki odbiór informacji?

Czy jesteś gotowy, aby poczuć energię z innych wymiarów?

Aby odczuć energie, które przychodzą do nas ze Wszechświata? Czy jesteś chętny na zapoznanie się z treścią słów i przekazów przez nie utworzonych? Jeśli jesteś zdecydowany i ciekawy, co mówi do nas Wszechświat, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jeśli jeszcze nie wiesz, czy te informacje są dla Ciebie, to mówię Tobie, że TAK. Każdy z nas jest cudowną Istotą, ciekawą życia i jego tajemnic. Każdy chce wiedzieć skąd pochodzi, jaki jest sens jego istnienia, dokąd zmierza czy istnieje dusza, czy istnieją inne Istoty, inne światy. Na te i inne zagadnienia znajdziesz odpowiedzi w książce, która powstała dzięki właśnie takim informacjom ze Wszechświata.

Osoba, która zapisuje te informacje, zostaje narratorem, a nie autorem książki PRZEKAZY WSZECHŚWIATA. Dlatego, iż przypadło jej w udziale zapisywać informacje, które utworzyły przepiękne przekazy.

Przekazy Wszechświata

Pomiędzy przekazami umieszczona jest właśnie narracja, aby czytelnik mógł lepiej pojąć strukturę powstania całego zagadnienia. Wiedza przekazana przez Istoty Świetliste oraz Istoty, które przedstawiają się jako Elkurianie, ma wartości ponadczasowe, pozwala na przebudzenie części naszej Świadomości – naszego prawdziwego Ja, obecnie zamieszkującego w ludzkim ciele.  A co za tym idzie, zrozumienie transformacji wielowymiarowości naszej Istoty oraz otaczających nas zmian i wydarzeń, które nastąpiły, następują i nadejdą niedługo.

Książka w ofercie przedsprzedaży – http://tylkorelaks.pl/801-przekazy-wszechswiata-9788381193917.html

Słowa, które są zapisywane, są dokładnie takimi, jakie powstają w wyniku spływu energii. Czasem mogą wydawać się niezrozumiałe, czy też nielogiczne. Są jednak notowane w takiej formie, w jakiej przychodzą. Czasami przekaz jest zapisany w dwóch różnych momentach. Zdarza się, że energia zanika. Pojawia się po kilku dniach i następuje kontynuacja zapisu owego, już wcześniej rozpoczętego przekazu. Spływ energii jest powtarzany, aż do momentu, kiedy zostaje zapisane ostatnie słowo. Energia, która spływa, potrafi przybierać różną formę. Najczęściej jest odczuwalna niczym słup światła, o różnej średnicy. Czasem pojawia się po prostu, niczym mgła, a czasem jest rozpoznawalna w postaci kół przechodzących, jakby skanujących. Oczywiście nie jest odczuwalny przy tym ból czy strach. Jest to przyjemne uczucie, dające poczucie ciszy i spokoju.
Potrzeba zapisania i opublikowania tych przekazów była tak wielka, iż powstała książka pod tytułem PRZEKAZY WSZECHŚWIATA.

Została również utworzona strona na Facebooku – PRZEKAZY WSZECHŚWIATA, gdzie można również zapoznać się z ich treścią. Ponadto, do prawie wszystkich przekazów zostały utworzone filmiki z napisami i piękną muzyką w tle. Ta forma przekazów jest dostępna na Facebooku oraz YouTube. Kanał na YouTube nosi również nazwę PRZEKAZY WSZECHŚWIATA.

Nazywam się Małgorzata Król.
Tak powstał pierwszy przekaz...(Fragment książki PRZEKAZY WSZECHŚWIATA)

Wróciłam z pracy. Dzień zwykły jak wszystkie inne. Późne popołudnie. Byłam nieco zmęczona, więc po prysznicu i wykonaniu niezbędnych czynności udałam się do sypialni. Leniwie położyłam się na łóżku, ale jeszcze nie zamierzałam spać. Położyłam poduszki przy ścianie i wygodnie się o nie oparłam. W pewnej chwili poczułam, że dziś jest jakoś inaczej. Nie umiałam tego w tamtej chwili dokładnie zrozumieć. Ogarnęło mnie takie odczucie, jakby coś znalazło się w moim pokoju, jakaś delikatna energia. Uczucie, że ja znajduję się w nieznanej mi sytuacji, ogarniana i przenikana inną wibracją. Odczuwanie przenikania się dwóch światów, bycie w dwóch przestrzeniach jednocześnie.

Cisza ogarnęła pokój i mnie całą. Spokój i lekkie napięcie jak przed burzą lub bardzo ważnym wydarzeniem w życiu. W tej ciszy moje ciało zaczęło odczuwać te dziwne wibracje. Czułam je całą sobą. Drżały, czy też wibrowały, wszystkie moje komórki. Miałam wrażenie, że zaczęły łączyć się z tą nieznaną energią, zaczęły odbierać od niej informacje i przetwarzać je na słowa. Zaczęłam je rozumieć, prawie słyszeć, ale wewnątrz mnie całej. Wzięłam zeszyt, który zazwyczaj leży obok łóżka, gdyż czasem zapisuję w nim ważne sny lub inne rzeczy. No i teraz, w tym momencie stała się taka inna rzecz, chyba ważna. Pisałam słowo po słowie, zdanie po zdaniu. Podczas pisania wyraźnie czułam każde słowo, jakby ktoś je literował i precyzyjnie dyktował. Miałam wrażenie, że ktoś czuwa nad tym, aby zdania układały się właśnie tak, a nie inaczej. Gdy napisałam błędne słowo, to momentalnie wewnętrznie czułam, że nie jest ono właściwe, i wtedy szybciutko otrzymywałam takie, które powinno być zapisane. Wyszły z tego pisania trzy strony, nie więcej. Przy pisaniu ostatnich słów, „możesz być”, długopis wysunął mi się z ręki.