Góry Ararat we wschodniej Turcji były miejscem, gdzie łączyła się stara cywilizacja – ta sprzed Potopu – z tym, co nastało potem. Było to miejsce, w którym położono kamień węgielny pod fundamenty nowego świata i wszystkich wielkich cywilizacji.

Jednocześnie niektóre nazwy pobliskich miejsc, miasteczek i wsi noszą do dziś imiona, jakie nadano im w czasach biblijnych. Są to nazwy związane bezpośrednio z Potopem, lądowaniem arki, pierwszym osadnictwem i imionami tych, którzy przeżyli Potop.

Jednym z pierwszych podróżników i badaczy, którzy zwrócili na to uwagę, był pułkownik Koor z Białej Carskiej Armii. Koor sporządził wiele pierwszych map tego regionu i to na tych mapach zakreślał różne lokalizacje, dopisując przy nich swoje komentarze lub też uwagi w stylu: ‚TE TERENY POWINNY ZOSTAĆ ZBADANE!’

Na tych terenach istnieje przynajmniej 50 miejsc, które powinny stać się obiektami bardzo dokładnych badań i wykopalisk, których jednak nikt nigdy dokładnie nie zbadał. Można by sobie zadać pytanie, dlaczego tego dotychczas nie uczyniono? Przecież powinno się traktować te miejsca, jako najważniejsze na ziemi!!

Odpowiedź na to pytanie jest stosunkowo prosta. Współczesna nauka – czy inaczej to ujmując – ewolucjoniści nie chcą, aby wyszły na światło dzienne dowody na biblijną wersję historii!

Poznaj te inne tajemnice w książkach – http://www.ebooki123.pl/wyszukaj?q=Jonathan+Gray

Fragment z książki JONATHAN GRAY „CO SIĘ STAŁO Z WIEŻĄ BABEL”